Понеділок, 18-Лютого-2019, 04:46:19Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Банилово - Підгірнівська гімназія
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [16]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Територія обслуговування

 

 

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА  МІСЬКА РАДА

Сторожинецький район

Чернівецької області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  № 480

«10»  серпня 2017 року                                                           м. Сторожинець 

 

Про заходи щодо виконання Інструкції

з обліку дітей і підлітків шкільного віку

 

 

На виконання рішення VIII сесії Сторожинецької міської ради VII скликання від 03.08.2017 р.  №246-8/2017   «Про затвердження мікрорайонів міста та населених пунктів за територіями загальноосвітніх навчальних закладів Сторожинецької міської ради», відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 та наказу Міністерства освіти і науки України № 1175 від 22 грудня 2009 року «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку» (у редакції наказу МОН України від 23 липня 2015 року № 791) з метою повного охоплення навчанням дітей шкільного віку:

 

         1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Сторожинецької міської ради:

         1.1. Видати наказ по школі « Про заходи щодо виконання Інструкції

з обліку дітей і підлітків шкільного віку» і призначити відповідальних за роботу зі складання списків дітей і підлітків шкільного віку згідно затвердженої території обслуговування загальноосвітнім навчальним закладом (додаток 1).

         1.2. Скласти списки дітей, яким до 1 вересня 2017 року виповнюється 5 років, і дітей та підлітків, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, з їх уточненням.

         1.3. Відповідно до  списків дітей і підлітків шкільного віку підготувати цифровий звіт охоплення навчанням дітей визначеного мікрорайону             (додаток 2).

         1.4. Зі списків дітей і підлітків шкільного віку вилучити і окремо додати:

         1.4.1. Список дітей і підлітків з вадами розумового та/чи фізичного розвитку (додаток 3, додаток 3а).

         1.4.2. Список дітей і підлітків, які не можуть навчатися за висновками психолого-медико-педагогічних консультацій (додаток 4).

         1.4.3. Список учнів, які не прибули на навчання станом на 5 вересня (додаток 5).

         1.5. Надати підтверджуючі документи з місця  навчання учнів, які здобувають загальну середню освіту в ВНЗ, ПТНЗ та інших навчальних закладах, (додаток 2, графи 8-11).

1.6. На підставі списків перевірити наявність дітей шкільного і дошкільного віку в мікрорайоні і з’ясувати стан відвідування ними загальноосвітніх шкіл.

         1.8. Звіти охоплення навчанням дітей визначеного мікрорайону надавати до 10 вересня 2017 року провідному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Сторожинецької міської ради Парайко К.В.

 

2. Відповідальність за достовірне і правильне складання списків, оформлення звіту з питань охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку та вчасне повернення до відділу освіти, молоді та спорту покласти на керівників навчальних закладів.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти,  молоді та спорту Сторожинецької міської ради (Гакман А.І.).

 

 

Сторожинецький міський голова                                       М.М.Карлійчук                

 

Підготував:

Провідний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту                                                                     К.В.Парайко

 

Погоджено:

Секретар міської ради                                                          І.Г. Матейчук

 

 

Перший заступник міського голови                                     П.М. Брижак

 

 

Начальник юридичного відділу міської ради                       А.В. Сирбу

 

                                                                                                                                                           Додаток 1                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                           до розпорядження Сторожинецької міської ради

                                                                                                                                                           від   10 серпня 2017 року №480

 

 

Території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами

 

Назва ЗНЗ

  Назва вулиць

Сторожинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Амурська з провулками, Артема Ковпака, Корчагіна,Березнева, Ватутіна з провулками, І.Вільде, Донська, Глибоцька з провулками, Галана, Міцкевича, Фучіка, Івасюка, ім.Ганни Дущак, Головна, Грушевського, Майдан Незалежності,  28 червня, Житня, Горіхова, Горького, Карбишева, Шекспіра, Зарічна, Прутська, О.Кобилянської, Дніпровська з провулками, Крушельницької, Виговського,Чубинського, Стефаника,Коломийська, Лермонтова, Пушкіна з провулками, Квітнева, Кошківська,Південна, Котляревського, Польова, Лісова, Старицького, Руднєва, 70 р. Жовтня, Кривенка, Мазепи, Промислова, Райдужна, Хотинська, Чугуніна, Шмідта, Матросова, Нова з провулками, Я.Мудрого, Мічуріна, Шухевича, Сонячна, Весняна, Шептицького, Набережна, Л.Чайкіної з провулками, Садова, Сторожинецька, Федьковича, Піонерська, Фізкультурна, Яремчука, Залізнична, Б.Хмельницького до моста, Шевченка, Глібова, Джамбаєва, Степова, ім.Василька, ім.Іваницького, Тиха, Сіретська, Гвардійська (військова частина).

Сторожинецька гімназія

Берегова, Берегометська, Видинівського з провулками, Вижницька з провулками, Марка Вовчка, Гастелло, Гуцульська з провулками, Західна, Клинівська з провулками (І,ІІ,ІІІ, ІV), С.Лазо, С.Лопуляка, Лугова, Недужка, Некрасова, С.Окуневської, Першотравнева з провулками,Пляжна з провулками, Реутова, Річкова з провулками, Лесі Українки, Українська, Чапаєва з провулками, Чернівецька до перехрестя з вул.Лопуляка, княгині Ольги, Сидора Воробкевича.

Сторожинецький ліцей

Асакі, Белінського, Боженка, Вишнева з провулками, Вишневецького, Гайдамацька, Гайдара, Галицька, Герцена з провулками, Гоголя, Дарвіна, Довбуша з провулками, Дружби з провулками, Динамівська,Фруктова, Яблунева, Виноградна, Абрикосова, Сунична, Емінеску, Зелена, Кармелюка, Карюкіна з провулками, Київська з провулками, Л.Кобилиці, Копайгородська, Коперника, Косівська з провулками, Котовського, Крейтера з провулками, Лісоводів, Маковея, Миколайчука, Миру з провулками, Молодіжна, Нагірна, Незалежності з провулками, Нікітіна, Новобросківська, Опришків, Пархоменка, Підгірна, Подольська, Полтавська з провулками, ім.О.Довженка, ім. М.Заньковецької, ім. В.Вернадського, Прикарпатська, Сагайдачного, Січових Стрільців, Смаль-Стоцького, Толстого, І.Франка, Фрунзе, Чаплигіна з провулками, Черемшини, Чернівецька від Лопуляка до кінця з провулками, Чкалова, Якобашвілі з провулками, 40 років Перемоги.

Сторожинецька ЗОШ І-ІІ ст. №3

Б.Хмельницького з провулками від мосту, Табірна, Хашдеу,  Галкіна, Колгоспна, Чехова, З.Космодем’янської, Кіцманська з провулкам,  ім. Штирбу, Затишна,Вербова, Заставнянська Крилова, Шкільна з провулками, Лисенка, Львівська, Володимирівська, Козацька, Переяславська, Кельменецька, Вашківська з провулками.

 

Давидівська ЗОШ І-ІІ ст.

О.Кобилянської (від садиби Ісакової Наталії Георгіївни до садиби Волощука Петра Григоровича), І.Франка (відсадиби Гашпан Марії Дмитрівни до садиби Кушнір Івана Ілліча), Мічуріна, Лісова (від садиби Бергоміцького А.І. до садиби Тащук Анни Іванівни).

 

Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Центральна (від садиби Опаєць В.Р. до садиби Шутака Д.М. (дім молитви),Миру (від садиби Сумарюк Теофілії Іванівни до садиби Гатежа Омеляна Ілліча), Жовтнева (від садиби Катрич Франі Антонівни до садиби Чорней Галини Іванівни), Молодіжна (від садиби Думитрюка Івана Грогоровича до садиби Іременчук Георгіни Іванівни), Б.Хмельницького (від садиби Біньовського Григорія Дмитровича до садиби Гашпан Олени Олександрівни), Банилівська (від садиби Гайдева Івана Петровича до садиби Копич Ганни Михайлівни), Гагаріна (від садиби Бути М.Р.до садиби Дзезич Марії Григорівни).

 

Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Сторожинецька, Буковинська, пров. 1-й Буковинської, пров. 2-й Буковинської,Б. Хмельницького, пров. 1-й . Б. Хмельницького, пров. 2-й . Б. Хмельницького, Чорна, Тополівська.

Новобросковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Весняна, Грушевського, Лісова, провулок Лісової, Молодіжна, Незалежна, ім. Яремчука, Панська, ім. Поповича, 1-й пров. Поповича, 2-й пров. Поповича. Ставкова, Сторожинецька, Травнева, ім.Т.Г.Шевченка, Українська, пров. Української.

 

 

 

 

Встановлено територію обслуговування  в межах населених пунктів для  таких загальноосвітніх навчальних закладів як: Банилово-Підгірнівська гімназія, Панківський НВК, Комарівська ЗОШ І-ІІ ст., Зруб-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст., Слобода – Комарівська ЗОШ І-ІІ ст., Бобовецький НВК, Костинецький НВК, Ясенська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

         Провідний спеціаліст відділу освіти,

           молоді та спорту                                                                                      К.В.Парайко

 

Категорія: Мої статті | Додав: luhinich (09-Березня-2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar